







26 april zijn wij gesloten i.v.m. koningsdag
Wij zweten niet meer met een grondboor en zware hamer. Met de Tiger Palenrammer die wij leveren kan je in je eentje overal palen zetten zonder de bijbehorende zweetdruppels.
Bestel veilig op schuurhuis.nl (zie privacy verklaring)
Op werkdagen voor 15.00 besteld, morgen in huis (indien op voorraad)
Binnen 14 dagen retourneren
Bestelling boven € 249,- gratis verzonden
TIGER PALENRAMMER PD82 met Honda GX50 MOTOR
Wij zweten niet meer met een grondboor en een zware hamer. Met de Tiger palenrammer PD82 met GX50 motor die wij leveren kan je bovendien in je eentje overal buispalen zetten zonder de bijbehorende zweetdruppels en bent u nog sneller klaar dan met de standaard PD82
De Tiger Palenrammer is te verkrijgen met veel verschillende accessoires en adapters. Klik op de link voor alle accessoires van de Tiger Palenrammer PD82. Tevens zijn er adapters op maat te krijgen. Hiervoor kunt u contact met ons opnemen.
De Tiger wordt aangedreven door een Honda GX50 motor. Honda levert bij deze machine haar eigen handleiding voor de motor, waarin alle aspecten van het gebruik en het onderhoud van uw Honda-motor staan. De Honda handleiding is aan u, evenals de Tiger Palenrammer aangeboden. Houd beide handleidingen bij uw machine voor referentie door alle personen die met de machine zullen werken. Volg alle aanbevolen onderhoud voor zowel de Palenrammer als de Honda-motor.
De machine wordt geleverd met een jaar fabrieksgarantie. Wij raden u aan de handleiding goed door te nemen. Mocht u nog aanvullende vragen hebben kunt u contact opnemen met ons.
SPECIFICATIES
Bewerken Motor: Honda GX50 viertakt 2.0 pk
Smering: Cartersmering EP 0 vet
Gewicht: +/- 18 kg
Aantal slagen: 1850 p/min
Slagkracht: +/- 55-60 Jl
Max. Diameter: Standaard 82mm, hierop diverse hulpstukken te gebruiken
Slaghamer: Pneumatisch dubbel gehard
Ergonomie: Geïntegreerde start/stop op gashandel, veer gedempte handvatten, korte aantrekslag
Verbruik: 0.73 ltr/uur bij 7000 t/min
Keuring: CE-keuring
Emisienormen: Voldoet aan alle huidige evenals Europese normen
PBM: Gehoorbescherming > 100db, handschoenen, oogbescherming
Je bent misschien ook geïnteresseerd in